W poniedziałek 15 kwietnia 2019 roku o godz. 10 we Franciszkańskim Ośrodku Kultury w Leżajsku przy ulicy Plac Mariacki 8, odbędzie się debata społeczna w ramach cyklu spotkań pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tytułem debaty będzie „BEZPIECZNY SENIOR”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, a w szczególności seniorów.

Debata będzie mieć charakter otwartego spotkania, na które serdecznie zaprasza Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku podinspektor Zenon Wierzchowski. Honorowym patronatem debatę objął Starosta Leżajski Marek Śliż.

W trakcie debaty zostaną przedstawione zagadnienia związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem osób strasznych, funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji „Moja Komenda” oraz programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji. Początek debaty planowany jest na godz. 10.